KURUMSAL

Firmamız bilgisayar ve güvenlik sistemleri üzerine hizmet vermektedir. Ev ve iş yerleri için güvenlik çözümleri sunarak en kaliteli sonuçların elde edilmesi sağlamaktadır. Geniş kapsamlı hizmet seçeneği ile ihtiyaç duyduğunuz her alanda en iyi sonuçların elde edilmesi için çalışılmaktadır. Yenilikçi hizmet anlayışı ile yapılan çalışmalar sonucunda istenilen her alanda uygun güvenlik sistemleri üzerinden kullanım imkanı elde edilmesi sağlanmaktadır. FSM Profesyonel Güvenlik Sistemleri uzun yıllardır bu alanda yapmış olduğu çalışmalarda yenilikleri takip ederek güvenlik adına kaliteli ve güvenli kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır. Deneyimli kadrosuyla yapmış olduğu çalışmalar sonucunda özellikle yapılan taleplerin en iyi şekilde karşılanması sağlanmaktadır. İlk aşamadan sonra aşamaya kadar yapılacak her çalışmada gerekli itina gösterilerek problemsiz kullanım imkanı sunulmaktadır.

Kesintisiz Hizmet Anlayışı

7/24 teknik altyapı desteğiyle yapılacak olan çalışmalar sonucunda oluşabilecek her türlü soruna karşı kısa süre içerisinde geri dönüş sağlanmaktadır. Güvenlik sektöründe elde edilen deneyim sayesinde eğitimli personel ile profesyonel şekilde çalışmalar devam ettirilmektedir. Yaşanan gelişmeler takip edilerek ve güncellenerek yapılan çalışmalar sayesinde en iyi sistemler üzerinden güvenlik hizmeti sunulmaktadır. Devamlı olarak gelişmekte olan sektör sayesinde güvenlik alanında oluşabilecek her türlü açığın kapatılması sağlanarak güvenli kullanım imkanı elde edilmesine yardımcı olunmaktadır. Firmamız kalitesinden ödün vermeden yapmış olduğu çalışmalar ile ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini sağlayarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Yapılan her çalışmada müşteri memnuniyeti ön planda tutularak gerekli hassasiyet gösterilmektedir.

Kalite Standartlarımız

Güvenlik sektörü özellikle oluşabilecek her türlü soruna karşı çözüm odaklı çalışma yapılmasını gerektirmektedir. Bu nedenle firmamız yapmış olduğu her çalışmada sunmuş olduğu hizmetlerle çözüm odaklı çalışma sürdürmektedir. Oluşabilecek her türlü soruna karşı gerekli hassasiyet gösterilerek alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip kadro ile kısa süre içerisinde çözüm sunularak sorunsuz kullanım imkanı elde edilmesi sağlanmaktadır. Belirlemiş olduğumuz kalite standartlarımız; Müşteri memnuniyetini en iyi hizmet ile sağlamak, Uluslararası kalite standartlarına uygun şekilde ürün ve hizmet sunmak, Yaşanan gelişmeleri takip ederek son sistem teknoloji ile hizmet vermek, Teknik ve sosyal alanda yapılan eğitimler sayesinde tüm çalışanların yeterli bilgi ve donanıma sahip olmasını sağlamak, Satış sonrası oluşabilecek her türlü soruna karşı zamanında ve kaliteli hizmet sunmak, En iyi hizmetleri uygun fiyat kalitesiyle sunmak, Müşteri bilgilerinin gizliliğinin sağlamak, Yapılan her çalışmada kullanılan yapı ve sistemlerin sağlığa uygun şekilde olmasını sağlamak, Kısa süre içerisinde hızlı kurulum işlemi yapılmasını sağlamaktır.

Misyonumuz

Firmamız hizmete başladığı ilk günden itibaren belirlemiş olduğu kalite standartlarından şaşmadan vermiş olduğu hizmetler ile güvenlik sistemleri alanında en iyi sonuçların elde edilmesini sağlamaktadır. Teknik altyapı desteği ile yapılan çalışmalar sayesinde her durumda ev veya işyeri için en uygun güvenlik sistemleri üzerinden kullanım imkanı elde edilmesi sağlanmaktadır. Kaliteli ve güvenli hizmet sunmak adına profesyonel ekip ile hizmet verilmektedir. Kaliteli ürün seçenekleriyle kaliteli hizmet sunulması sağlanmaktadır. Bu sayede oluşabilecek her türlü probleme karşı çözüm odaklı yaklaşımları kısa süre içerisinde sorunların ortadan kaldırılması sağlanmaktadır.

MİSYON

Vizyonumuz

Her geçen gün gelişen teknolojiyi takip ederek bu alanda en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalar yapılmaktadır. Hizmet alanının genişletilmesini sağlamak adına yapılan girişimler sonucunda Türkiye’nin her noktasına kesintisiz hizmet sunulması amaçlanmaktadır. Kesintisiz hizmet anlayışı ile yapılan çalışmalar sayesinde müşteri memnuniyeti sağlanarak kısa süre içerisinde geri dönüş elde edilmesi sağlanmaktadır. Güvenlik alanında oluşabilecek her türlü soruna karşı gelişmiş sistemler üzerinden yapılan çalışmalar ile sorunsuz kullanım imkanı elde edilmesi sağlanmaktadır.

VİZYON